Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Kamień Naturalny Coronel Samoprzylepny Emperador


Format: Zmienna, Prostokątny Kolor: Emprador, Brązowy Material: Kamien Naturalny, Marmur Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Optyka: 3D-Optyka Kostka: 15x50mm, 15x40mm, 15x60mm Powierzchnia: Matowy, 3D, Strukturalny Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Mata: 0,093m² Grubość: 4-6mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,12 kg Ilość: 1

49,80 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (535,48 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33942

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Brązowy
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaikowe z kamienia naturalnego Coronel Emperador charakteryzują się wysokiej jakości wyglądem i są produktem naturalnym. Te płytki o prostokątnym kształcie dają bardzo naturalny wzór, a płytki te można bardzo dobrze obrabiać, ponieważ są samoprzylepne. Powierzchnia jest matowa i tworzy naturalny połysk. Naturalność tego produktu uzyskuje się dzięki strukturze, którą ta płytka zachowuje na powierzchni. Płytki mozaikowe są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach, a te mozaiki z naturalnego kamienia nie nadają się do pomieszczeń mokrych. Używając mozaiki z naturalnego kamienia jako płytek ściennych, uzyskasz szlachetny nastrój, ponieważ te wysokiej jakości płytki jeszcze lepiej podkreślą Twoje wnętrze. Naturalność struktury i charyzma zawsze wydają się aktualne i czynią ten produkt jednym z naszych najlepiej sprzedających się produktów.

Produkty, które tworzą naturalność i szlachetną powierzchnię to dziś trend. Użytkownik otrzymuje wyrób, który strukturą i wyglądem stwarza pożądany efekt elegancji nad kamieniem naturalnym. Szczególnie jeśli chodzi o odpady i wzory, te płytki nadają się do ekonomicznego układania. Tutaj możesz zdecydować, jaki cel mają te płytki, a tym samym osiągnąć wzrost własnego klimatu mieszkalnego. Coronel to nazwa, a produkt ten przekonuje również swoją łatwą obróbką z tą cechą, że te mozaiki z kamienia naturalnego są samoprzylepne. W ten sposób przetwarzanie jest również możliwe precyzyjnie i efektywnie.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.