Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Kamień Naturalny Coronel Samoprzylepny Szary


Format: Zmienna, Prostokątny Kolor: Szary Material: Kamien Naturalny, Marmur Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Optyka: 3D-Optyka Kostka: 15x50mm, 15x40mm, 15x60mm Powierzchnia: Matowy, 3D, Strukturalny Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Mata: 0,093m² Grubość: 4-6mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,12 kg Ilość: 1

45,47 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (488,92 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33941

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Szary
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaikowe z nazwą kamienia naturalnego Coronel; samoprzylepne szare, oferują szlachetny i elegancki wygląd. Naturalność jest pożądana w przypadku tego produktu, jeśli zdecydujesz się na tę okładzinę ścienną. Tworzy to optymalne rozwiązanie dla poprawy atmosfery w wielu obszarach domu. Produkt dostarczany jest do prostego i efektywnego montażu z właściwościami samoprzylepnymi bez fugi. Wygląda to bardzo naturalnie i daje pożądany naturalny efekt, szczególnie na ścianach wewnętrznych. Są to płytki mozaikowe, które wyglądają jak kamień naturalny w kolorze jasnoszarym i dzięki temu wizualnie pokazują ich efekt. Ten produkt nie nadaje się do mokrych powierzchni, ponieważ materiał jest naturalny i wilgoć reaguje z tym kamieniem.

Dziś wysokiej jakości okładziny ścienne są wykonane z naturalnych produktów. Dzięki tym płytkom przyszły klient otrzymuje produkt, który w swojej naturalności rozwija idealny efekt w projektowaniu i realizacji. Kamień naturalny w swoim kształcie jako mozaika nadaje się szczególnie do bardzo wysokiej jakości i efektownych projektów ścian. To jest pożądane i popularne. Układanie również nie stanowi problemu, ponieważ te mozaiki mają tę właściwość, że nie powodują dużego odpadu. Tutaj klient otrzymuje płytki, o których zawsze marzył, a wystrój jest zawsze pożądany przy wyborze tych płytek mozaikowych wykonanych z kamienia naturalnego.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.