Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Kamień Naturalny Szkło Aluminium Banzai


Kolor: Czerwone, Srebrny, Rdza, Brązowy, Beżowy Material: Kamien Naturalny, Aluminium, Mieszanka Materiałów, Szkło Kostka: 48x48mm, 23x23mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 0,86 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

77,51 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (861,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48075

W magazynie

Czas dostawy 5-7 Werktage

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaikowe kamień naturalny szkło aluminium Banzai - indywidualny projekt ze światłem i przejrzystością

Mozaiki mają tradycję projektowania od tysięcy lat. Szczególnie ekscytująco wyglądają mozaiki złożone z mieszanki materiałów, na przykład kamienia naturalnego, szkła i aluminium. Płytki szklane mozaikowe są obecnie tak popularne między innymi dlatego, że można je wykorzystać do stworzenia harmonijnej aranżacji wnętrza.


Opcje projektowania z mozaikowymi płytkami ściennymi Kamień naturalny Szkło Aluminium Banzai

Mozaiki szklane płytki kamień naturalny szkło aluminium Banzai łączą w sobie liczne zalety materiałów aluminium, szkła i kamienia naturalnego. Ze względu na swoją unikalną strukturę płytki nadają się szczególnie do projektowania nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych. Nadają się do selektywnego projektowania całych ścian, jako obramowanie, do dekoracyjnych wnęk ściennych we wszystkich pomieszczeniach.


Uzyskaj olśniewający, nowoczesny, ekscytujący wygląd

Mozaiki wykonane z różnych materiałów, takich jak kamień naturalny i szkło, wyglądają ekscytująco. Szklane płytki mozaikowe dodatkowo pokryte aluminium również tworzą na gładkiej powierzchni wspaniałe refleksy świetlne. Gra świateł powoduje, że powierzchnia płytek mieni się wszystkimi kolorami otoczenia.


Płytki mozaikowe Kamień naturalny Szkło Aluminium Banzai - Wskazówki montażowe

Płytki mozaikowe są łatwe do ułożenia bez specjalistycznej wiedzy. Musisz jednak uważać na płytki. Płytki z kamienia naturalnego, szkła i aluminium nie nadają się do montażu w wilgotnych pomieszczeniach i na wolnym powietrzu.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.