Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Kwarcyt Linus Stick White


Kolor: Szary, Zielony, Brązowy Material: Kwarc Kompozyt Optyka: Retro / Zabytkowe Kostka: Zmienna Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 10mm Charakterystyka: Odporny na mróz, Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 3 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Pałeczki Obszary Zastosowania: Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 4mm Waga: 1,37 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

55,86 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (620,67 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34519

Nie jest już dostępny

Płytki mozaikowe Quarzit Linus Stick są produktem naturalnym. Surowiec kwarcyt nie ma zwykłych wzorów. Co to jest kwarcyt? Skała metamorficzna z 98-procentową zawartością kwarcu, która sprawia, że płytki są wytrzymałe. Jedną z głównych właściwości jest odporność na wpływy środowiska, takie jak słońce, ciepło, zimno i ulewny deszcz. Te kamienie mozaikowe są idealne na zewnątrz, gdzie są narażone na ekstremalne wpływy. Ponadto kamienie upiększają część dzienną w połączeniu z narożnikiem kominkowym. Rosnące ciepło nie uszkadza okładziny ściennej. Poszczególne kamienie o wymiarach 10 x 300, 15 x 300 i 25 x 300 milimetrów są mocowane na praktycznych matach. Naprzemienne szerokie fragmenty skały tworzą niepowtarzalny wzór. Wymiary maty to 30 x 30 centymetrów, przy grubości 10 milimetrów.

Matowa powierzchnia bazuje na podstawowym kolorze białym. Poszczególne paski są różnie zacienione ze względu na indywidualne właściwości materiału. Skała jest marmurkowa z brązowym odcieniem, jasnoszarym i ciemnoszarym. Zapytaj profesjonalistę o wyjątkowe wzory. Skorzystaj z kalkulatora płytek, aby obliczyć liczbę potrzebnych paczek. Podana jest również odpowiednia zaprawa i klej. Wprowadź wszystkie niezbędne informacje i uzyskaj wynik w kilka sekund. Może być dostarczony w ciągu dwóch do czterech dni roboczych.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.