Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Kwarcyt Szkło Rdza


Kolor: Szary, Brązowy, Beżowy Material: Kamien Naturalny, Żywica, Szkło Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 30,2x32,7cm Mata: 0,099m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 4mm Waga: 1,37 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

54,13 zł* na Arkusz

Treść: 0.099 Metry kwadratowe (546,77 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33164m

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.099
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaika z naturalnego kamienia kwarcytowego szklanego w kształcie kwadratu może być stosowana na wiele sposobów jako okładzina ścienna, jako obramowanie lub jako akcenty. Mozaika kwarcytowa Glamosaic Mix Dzięki higienicznej i łatwej w czyszczeniu powierzchni idealnie nadaje się do całego salonu. Zmieniająca się gra kolorów kamieni oraz błyszcząca i matowa faktura powierzchni charakteryzują tę szklaną, naturalną mozaikę kwarcytową mozaiką, która obok łazienki znajduje zastosowanie w saunie, basenie i strefie wellness. Szklana mozaika kwarcytowa z kamienia naturalnego w kolorze brązowym, rdzawym ma kamień o wymiarach 2,3x2,3cm i matę o wymiarach 30,5x32,5cm.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.