Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Laytamak Kształt Łodzi Szary


Kolor: Szary, Beżowy Material: Kamien Naturalny, Szkło Kostka: 12/25x74mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 29,5x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Owalny, Kształt łódki Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,51 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

51,53 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (572,56 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33681

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Tradycyjnie płytki mozaikowe są zwykle kwadratowe lub prostokątne. Z drugiej strony szare mozaiki w kształcie łodzi Laytamak mają wydłużony kształt przypominający łódź. Poszczególne mozaiki są w kolorze szarym lub beżowym, a także na przemian matowe lub błyszczące. Połączenie naturalnego kamienia i szkła oraz wzornictwo powierzchni sprawiają, że zdobiona takimi płytkami ściana przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Zaletą tych płytek jest to, że nadają się również do pomieszczeń wilgotnych. Oznacza to, że te płytki mogą również upiększyć ścianę w kuchni lub łazience, tworząc w ten sposób kontrast z innymi ścianami.

Płytki dostarczane są w matach o powierzchni 0,090m² każda, co odpowiada wymiarowi 30,5x29,5cm. Jednak format mat jest zmienny, a płytkę można przyciąć do żądanego rozmiaru. Rozmiar kamienia to 12 / 25x74mm. Podczas układania płytek należy zwrócić uwagę na właściwości materiałowe odpowiednich płytek mozaikowych, aby uzyskać pożądany efekt.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.