Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Metal Samoprzylepny Pinta Mapa Świata Srebrny Prostokąt


Format: Kwadratowy, Zmienna, Prostokątny Kolor: Srebrny Material: Metal, Stal Nierdzewna Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Optyka: Retro, Zabytkowe Kostka: 25x50mm, 23x25mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 31,6x31,6cm Mata: 0,10m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,41 kg Ilość: 1

33,77 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (337,70 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33924

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Format płytki: Prostokąt
Kolor: Srebrny
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.1
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Srebrna prostokątna mozaika Pinta z mapą świata ma od spodu warstwę samoprzylepną. Oznacza to, że nie jest wymagany żaden dodatkowy materiał ani klej. Poszczególne metalowe kamienie są nadrukowane z częściami mapy świata i razem tworzą przyjemny obraz mapy świata w stylu vintage. Nadruk lub powierzchnia jest matowa i wykonana z metalu. Mata ma 0,084 m2 i 4 mm grubości. Płytki mozaikowe z nadrukiem mapy świata są dostępne w kształcie kwadratu i prostokąta. Wielkość kamienia kwadratu to 25 na 25 mm. Jednak prostokątne kamienie mają wymiary 25 na 50 mm.

Obie wersje dostępne są w kolorze złotym i srebrnym. Mata mozaikowa w kształcie prostokąta ma wielkość 0,10 metra kwadratowego, czyli jest nieco większa niż kwadratowe panele mozaikowe. Mają one wielkość 0,084 metra kwadratowego. Płytki idealnie nadają się do użytku w pomieszczeniach. Nie są jednak zalecane do obszarów wilgotnych.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.