Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Miray Kamień Naturalny Miedź Mix


Kolor: Szary, Miedź, Rdza, Brązowy Material: Kamien Naturalny, Kwarcyt, Miedź , Metal Kostka: 8x198mm, 15x98mm, 23x98mm, 8x98mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 31x30cm Mata: 0,093m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Złożony Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Szerokość Spoiny: 3mm Waga: 1,43 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

55,86 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (600,65 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33638

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Do tych płytek mozaikowych z tej serii dla wymagających nabywców użyto kamieni naturalnych. Wszystkie kamienie są prostokątne i ułożone w paski. Aby się rozluźnić, pomiędzy nimi umieszczono paski miedzi. Płytki mozaikowe wyglądają bardzo szlachetnie i są przeznaczone przede wszystkim jako okładzina ścienna. Zdobią ściany na całej powierzchni lub w częściowych pasach. Alternatywnie można ją również zastosować do przykrycia umywalki lub wanny. Obrobione na całej lub części powierzchni płytki te doskonale nadają się również do salonu i jadalni.

Kamienie naturalne mają całkowicie naturalny kolor z wzorami i inkluzjami. To sprawia, że przetworzone płytki są bardzo interesujące i zawsze nowe i ekscytujące. W celu obróbki płytki są wstępnie przyklejane do nośnika. Więc odległości są już odpowiednio podane. Opcjonalnie spoiny płytek można wypełnić. Jest to zalecane w mokrych obszarach, w przeciwnym razie można go pominąć. Biel to najlepsze połączenie, ale przezroczysty materiał tworzy również szykowny efekt. Pielęgnację przeprowadza się za pomocą wody i łagodnego środka czyszczącego. Miedź należy wytrzeć do sucha, aby zapobiec korozji.

Absolutely stunning

September 4, 2018 02:46

A beautiful mix of copper and natural stone mosaics. I'm thrilled with the overall quality of the items.

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.