Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Neutro Botticino Grey Mix


Kolor: Szary, Czarny, Biały Material: Kamien Naturalny, Marmur Kostka: 32x32mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Mata: 0,093m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Antypoślizgowy, Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,55 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

36,37 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (391,08 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33583

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki są bardzo szlachetne jako okładzina ścienna i jako płytka podłogowa i wyglądają elegancko, gdy używasz tych płytek mozaikowych Neutro Botticino Grey jako mieszanki. Naturalna gra dopasowanych kolorystycznie kamieni w kształcie kwadratu skutkuje bardzo skutecznym pokryciem powierzchni. Ta struktura płytek nadaje się równie dobrze do ścian i podłóg. To naturalny marmur, który został bardzo starannie obrobiony. Te płytki mozaikowe są dostępne w matach, które są bardzo proste i łatwe do ułożenia. W połączeniu ze spoinami daje to bardzo atrakcyjne powierzchnie i wygląda bardzo luksusowo w okolicy.

Za pomocą tych płytek mozaikowych kupujesz kawałek natury, ponieważ są to naturalny marmur w kolorach szarym i białym. Kolory w kolorze jasnoszarym i ciemnoszarym w tej mieszance mat są bardzo dobrze przetworzone na wysokiej jakości marmurze. Sam produkt jest bardzo wysokiej jakości i nadaje się również do wilgotnych obszarów. Dzięki tym mozaikowym płytkom Neutro Botticino Grey jako mieszance kolorów możesz bardzo dobrze dopracować swoją łazienkę. Płytki te wnoszą wartość dodaną, ponieważ naturalność marmurowych kamieni powoduje, że obraz jest bardzo żywy i nic nie wygląda na nudne. Pokazuje to imponujący gust, gdy odkryjesz tę indywidualność w płytkach podłogowych i ściennych.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.