Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Samoprzylepny Szkło Benedict Beżowy Brązowy


Kolor: Brązowy, Beżowy, Biały Material: Szkło Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Waga: 0,85 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

68,85 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (765,00 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48451

W magazynie

Czas dostawy 5-7 Werktage

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaikowe to topowy trend w większości nowych domów. Dlatego absolutnie uwielbiasz prezentowane tutaj płytki. Modele te są w całości wykonane ze szkła. Dzięki temu idealnie nadają się do okładzin ściennych. Może to mieć miejsce zarówno w łazience, jak iw kuchni. Spełniane są również nietypowe prośby w salonie lub na korytarzu.

Płytki łączone są w trzech wersjach: bezbarwnej, beżowej i brązowej. Płytki mozaikowe nakłada się naprzemiennie na materiał nośny. Mozaiki wraz z nośnikiem są poddawane obróbce. Zapewnia to precyzyjne zachowanie odległości. Nawet osoby świeckie mogą doskonale stosować tę technikę. Jako fugę najlepiej stosować przezroczystą lub białą zaprawę. W ten sposób wspaniałe mozaiki nabierają charakteru. Płytki są łatwe w pielęgnacji i można je łatwo czyścić czystą wodą i detergentem.

La mosaïque pour les nuls!

August 2, 2018 10:24

Facilité d'utilisation, très beau rendu.<br>Quelques défauts dans certaines plaques de mosaïque, mais comme on peut facilement découper des rangées, il n'y a pas beaucoup de pertes.

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.