Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Sześciokąt Lipari Srebrny Szary


Kolor: Szary, Srebrny, Biały Material: Kamien Naturalny, Szkło Kostka: 73mm Powierzchnia: Błyszczący, Polerowany Płytki / Mata: 26,5x30,5cm Mata: 0,081m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Szesciokąt Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,37 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

58,46 zł* na Arkusz

Treść: 0.081 Metry kwadratowe (721,73 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33627

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.081
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Błyszczące płytki do wszystkich obszarów

Płytki mozaikowe mają polerowaną i błyszczącą powierzchnię w kolorach szarym, srebrnym i białym. Płytki o strukturze plastra miodu są wykonane z naturalnego kamienia i szkła. Mogą być również używane w pomieszczeniach i na zewnątrz. Płytki mozaikowe można również stosować w pomieszczeniach wilgotnych. Format nazywa się sześciokątem, a rozmiar kamienia to 73 mm. Wymiar maty to 26,5x30,5cm a grubość 8mm. Kamienie można układać obok siebie i sam decydujesz, jaki kształt mają przybrać mozaiki. Po złożeniu płytek powstaje urozmaicony i piękny wzór, który jest również niepowtarzalny. Dzięki błyszczącej powierzchni płytki nie tylko prezentują się wysokiej jakości, ale także bardzo szlachetne i sprawiają, że każde pomieszczenie, w którym są przytwierdzone, wydaje się jaśniejsze i bardziej przyjazne. Ponieważ mogą być instalowane również na zewnątrz, są również świetnym dodatkiem do tarasów.

Może być również stosowany w miejscach wilgotnych. Płytka ścienna wykonana jest ze szkła i kamienia naturalnego.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.