Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Batman Samoprzylepny Czarny Uni


Format: Kwadratowy Kolor: Czarny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 5mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,77 kg Ilość: 1

28,15 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (312,78 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33431

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Czarny
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki, z których powstaje elegancka mozaika szklana Batman w kolorze czarnym uni, przyciągają wzrok na matach samoprzylepnych oraz w pomieszczeniach mieszkalnych. Prosta i nieskomplikowana elegancja oraz prosty design monochromatycznego i pozbawionego struktury czarnego lub białego szkła sprawiają, że samoprzylepna mozaika szklana Batman jest przekonującą atrakcją wzorniczą. Jednak szkło nie tylko zapewnia atrakcyjną estetykę, ale dzięki gładkiej powierzchni jest również niezwykle łatwe w pielęgnacji.

Jednak największą i najważniejszą zaletą praktyczną jest prosty sposób układania. Bez większego wysiłku maty z płytek są po prostu przyklejane do żądanych powierzchni ścian zgodnie z popularną zasadą „zrób to sam”. Samoprzylepna mozaika szklana Batman, bez dodatkowego kleju i bez tworzenia kurzu i brudu, zamieni wybrane obszary wnętrza domu w ozdobne przestrzenie mieszkalne. Wszystkie lite i gładkie powierzchnie ścian mogą być wklejane np. Jako tworzywa sztuczne, drewno, metal lub podobne materiały. Samoprzylepna mozaika szklana nie nadaje się do przyklejania do podłóg lub klejenia w pomieszczeniach mokrych lub zewnętrznych. Skorzystaj z zalet dekoracyjnej i samoprzylepnej mozaiki szklanej Batman i ciesz się fascynującą estetyką nowoczesnego projektu przestrzeni życiowej.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.