Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Plytka Z Naturalnego Kamienia Conchita Czarny Srebrny


Kolor: Czarny, Srebrny Material: Kamien Naturalny, Szkło Kostka: 15x48mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 29,8x30,4cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,5 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

47,41 zł* na Arkusz

Treść: 0.091 Metry kwadratowe (520,99 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34415

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.091
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

W wielu łazienkach znajduje się brodzik, który zatrzymuje wodę. Parawan prysznicowy zapobiega rozpryskiwaniu się wody po całej łazience. Alternatywą dla brodzika jest prysznic wyłożony kafelkami, który można również połączyć ze ścianką prysznicową. Jednak łazienka nie jest jeszcze wykończona brodzikiem i ścianą prysznicową: płytki ścienne, które nadają się do pomieszczeń mokrych, są często ładnym i praktycznym dodatkiem. Jednak płytki są popularnym rozwiązaniem również w przypadku pozostałych ścian łazienki. Zróżnicowane mozaiki mogą nadać łazience wyjątkowego klimatu.

Ich srebrno-czarna kolorystyka nadaje mozaice „Conchita” elegancki wygląd. Mozaika składa się z różnych mini-płytek, które są wykonane ze szkła i naturalnego kamienia i mają prostokątny kształt.

Niektóre z małych płytek są ozdobione wzorem. Płytki w kolorze srebrnym przedstawiają kwiaty i koła. Zarówno wzór, jak i jasny kolor tych płytek wizualnie rozluźniają ogólne wrażenie mozaiki. Srebrne elementy kontrastują z czarnymi płytkami, które również należą do mozaiki.

Odbicia światła różnią się również na powierzchniach różnych płytek. Niektóre płytki w tej mozaice błyszczą, ale inną część można określić jako matową. Te różnice przyczyniają się również do niejednorodnego, a jednocześnie klimatycznego wyglądu płytek. Połączenie czerni i srebra sprawia, że mozaika z modelu „Conchita” prezentuje się nowocześnie i elegancko.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.