Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Alish Czarny Srebrny


Kolor: Czarny, Srebrny Material: Szkło Kostka: 15x15mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Szerokość Spoiny: 3mm Waga: 1,38 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

41,14 zł* na Arkusz

Treść: 0.089 Metry kwadratowe (462,25 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34421

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.089
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaika szklana Alish w kolorze czarno-srebrnym przyciąga wzrok w każdej kuchni. Małe kamienie łączą się, tworząc przyjemną kolorystykę i podkreślają oko każdego patrzącego. Ogólny wygląd kuchni nie jest bynajmniej zbyt ciemny ze względu na kolory płytek, ponieważ szklane kamienie mozaiki doskonale odbijają padające światło dzięki błyszczącej powierzchni. Srebrne kamienie mozaikowe tworzą przyjemny kontrast, które pomimo materiału wykonanego ze szkła mają szlachetny metaliczny wygląd i wyglądają niemal jak małe lusterka.

Subtelna czerń i srebro jako tylna ściana kuchni może być łatwo zintegrowana z dowolną istniejącą kolorystyką i dlatego jest nie tylko fantastyczną decyzją dla nowo projektowanych kuchni, ale jest również idealna, aby tchnąć nowe życie w istniejącą kuchnię. Niezależnie od tego, czy jest to nowoczesna kuchnia z wysokim połyskiem, szykowny wiejski styl czy minimalistyczna kuchnia pojedyncza, szklane mozaiki Alish to dobry wybór do każdego lustra kuchennego. Płytki można również łatwo wkomponować w nowoczesne aneksy kuchenne. Dzięki uporządkowanemu, ale niezbyt równemu wyglądowi, odzwierciedlają to, co najlepsze w szczęśliwej rodzinie.

Płytki idealnie sprawdzą się jako tylna ściana kuchenna lub lustro kuchenne. Materiał jest wytrzymały i łatwy do czyszczenia zwykłymi środkami, dzięki czemu można go bez wahania przymocować za każdym piecem. Niezależnie od tego, czy jest to kompletne lustro w kuchni, czy też podkreślenie tylnej ściany kuchni, te płytki przekonują przyjemną kolorystyką.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.