Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Bellevue Niebieski


Format: Kwadratowy Kolor: Jasnoniebieski, Niebieski Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Paski Optyka Kostka: 48x48mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 29,8x29,8cm Mata: 0,089m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Listwa Waga: 1,72 kg Ilość: 1

146,79 zł* na Arkusz

Treść: 0.089 Metry kwadratowe (1 649,33 zł* / 1 m²)
Numer produktu: CA44221

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Niebieski
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.089
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Na płytkach Bellevue można łatwo zaobserwować refleksy świetlne dzięki ich błyszczącej powierzchni.
Ale oczywiście te płytki oferują nie tylko tę właściwość. Płytki Bellevue są dostępne w kolorze czarnym srebrnym, niebieskim i złotym srebrnym, ale wszystkie mają wspólny wygląd pasków.

Odpowiedni rozmiar kamienia mozaiki szklanej to 48x48 mm. Dodatkowo wymiary maty to 29,8x29,8 cm. Należy również wziąć pod uwagę grubość płytek mozaiki Bellevue, która wynosi 8 mm. Jedną z zalet pasiastych płytek Bellevue jest zastosowany materiał. Ponieważ płytki są wykonane ze szkła, są zarówno praktyczne, jak i piękne. Na przykład szklaną powierzchnię można łatwo zetrzeć, a zastosowany materiał dodatkowo podkreśla lśniący i odblaskowy wygląd mozaiki.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.