Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Beżowy


Format: Kwadratowy Kolor: Jasny Beż, Brązowy, Beżowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Paski Optyka Kostka: 15x15mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,45 kg

86,17 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (957,44 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TG18884

W magazynie

Czas dostawy 5-7 dni roboczych

Kolor: Jasny Beż
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Te beżowe mozaiki można stosować bezpośrednio. Po nałożeniu kleju do płytek, płytkę można docisnąć. Dla prawidłowego ułożenia bardzo ważne jest, aby mozaiki były naprawdę dobrze dociśnięte. Płytki ścienne idealnie pasują, a jeśli wymagane jest przycięcie, użytkownik może po prostu przyciąć siatkę do własnych potrzeb. Działa to doskonale z normalnym nożem do cięcia. Mozaika ma wspaniały wzór. Po zakończeniu układania należy uzyskać doskonałe uszczelnienie za pomocą masy szpachlowej.

Dzięki temu przejście można rozpoznać znacznie lepiej. Płytki są ładne i małe, a także można je oddzielić od siatki. Jednak użytkownik nie może tak szybko ułożyć terenu. Te płytki są idealne i są wykonane ze szkła. Są wytrzymałe i mogą wiele wytrzymać. Płytki nadają się do wszystkich obszarów. Mozaika szklana może służyć nawet jako obramowanie. Płytki mozaikowe nadadzą łazience nowego charakteru. Takich płytek ściennych jak mozaiki szklanej nie powinno zabraknąć w żadnym domu.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.