Przejdź do głównej zawartości

Zamów do 8 próbek mozaiki ZA DARMO

*Oferta ważna na produkty magazynowe i ekspozycyjne do 31.07.2025 lub do wyczerpania zapasów.

OFERTA KOŃCZY SIĘ ZA

00
dni
00
godziny
00
minuty
00
sekundy
Kupuj online w: AT | IT | CH | FR | DE | UK | CZ | SE | DK | BE | NL | IE | ES | PL | PT | FI | GR | RO | NO | HU | BG | HR | LU

Mozaika Szklana Płytki Bommel Srebrny Biały Niebieski

Mozaiki Bommel w kolorze niebieskim, srebrnym i białym to idealny wybór do eleganckich i nowoczesnych wnętrz. Płytki te są wykonane ze szkła i mają błyszczące wykończenie, które nadaje Twojemu pomieszczeniu luksusowy połysk.

Dzięki rozmiarowi kamienia 23x23 mm i grubości zaledwie 4 mm płytki mozaikowe są elastyczne i łatwe w obróbce. Każda mata ma wymiary 30x30 cm i zajmuje powierzchnię 0,090 m². Kwadratowy kształt i niewielka szerokość spoiny wynosząca 1,5 mm zapewniają precyzyjny i równy montaż.

Płytki mozaikowe Bommel są wszechstronne i nadają się zarówno do pokryć ściennych, jak i podłogowych w łazienkach, pomieszczeniach wilgotnych, obszarach zewnętrznych, kuchniach, wnętrzach, salonach i prysznicach. Klasa ścieralności 1 charakteryzuje się wysoką odpornością i trwałością, co sprawia, że szczególnie nadaje się do miejsc intensywnie użytkowanych. Ważąc 0,69 kg na matę, są lekkie i łatwe w obsłudze.

Połączenie błyszczącego wykończenia i przejrzystych kolorów tworzy stylową i nowoczesną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

  • 
Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego przy prawidłowym montażu.

    Użycie wewnętrzne i zewnętrzne

    • Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego przy prawidłowym montażu.
  • Kostka

    Kostka

    23x23mm

  • Waga

    Waga

    0,69 kg

Oceny 0 z 0

Średnia ocena 0 z 5 gwiazdek

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.

Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.