Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Brahma Super Biały Uni


Kolor: Super Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 48x48mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 1,5mm Waga: 0,75 kg Ilość: 1

29,88 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (332,00 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34427

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Super Biały
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Te elegancko wyglądające płytki do całej łazienki, parawanu i podłogi prysznicowej świetnie prezentują się w każdej łazience. Dostępne są w dwóch kolorach: szarym i super białym. Oprócz koloru te dwie odmiany są identyczne. Obie są wykonane ze szkła, dzięki czemu mają błyszczącą powierzchnię. Poszczególne szklane kamienie są kwadratowe o długości boku 48 mm. Dzięki grubości 4 mm są stabilne, ale mimo to dają się dobrze i łatwo przetwarzać. W sprawie przycinania i obróbki należy zawsze skonsultować się ze specjalistą. Płytek nie można wymieniać.

Aby podłoga i ściana prysznica były jak najłatwiejsze do przykrycia, kamienie zostały połączone w maty. Te maty mają z kolei długość boku dokładnie 300 x 300 mm. Łącznie daje to 0,090 m2 na matę. Te ładne płytki są również łatwe do czyszczenia i pielęgnacji, ponieważ ich gładka powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości i niewrażliwa na wpływy zewnętrzne. Każda płytka ma inne wymagania dotyczące przetwarzania ze względu na swoje indywidualne właściwości. Prosimy o kontakt ze specjalistą ds. Układania płytek.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.