Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Curlew Żółty Pomarańczowy 2 Mix


Format: Kwadratowy, Prostokątny Jedna Paczka: 1m² Kolor: Czerwone, Żółty, Pomarańczowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 23x48mm, 48x48mm, 23x23mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Listwa Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,59 kg Ilość: 1

42,87 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (476,33 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34230

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Format płytki: 2 Mix
Kolor: Pomarańczowy
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaiki szklanej są popularne i można je kupić w różnych rozmiarach i wzorach kamienia. Mozaiki Curlew są interesujące dla kupujących, którzy szukają wysokiej jakości mat do płytek i chcą wybierać między różnymi rozmiarami kamienia. Płytki dostępne są w różnych kolorach. Klient ma do wyboru wersje kolorystyczne czarno-srebrną i żółto-pomarańczową. Płytki mozaikowe wykonane są z mozaiki szklanej o metalicznym wyglądzie. Ze względu na metaliczny połysk powierzchnia wygląda bardzo elegancko.

Płytki mają grubość maty 8 mm i są dostępne w różnych rozmiarach kamienia i masy. Jeśli interesują Cię szlachetne mozaiki z mozaiką szklaną, masz do wyboru kwadraty o wymiarach kamienia 23 x 23 mm, 48 x 48 mm, 2-mix 23 x 23 mm i 48 x 48 mm oraz rozmiary kompozytowe 15x48mm, 15x98mm, 15x148mm i 15x198mm. Sam rozmiar maty to 30 x 30 cm.

Kupując mozaikę należy zwrócić uwagę na niezbędną ilość metrów kwadratowych. Ceny w sklepie internetowym są cenami jednostkowymi i podawane są za matę. Szlachetne szklane mozaiki można układać na przykład w salonach i mają wystarczającą wytrzymałość bieżnika. Metaliczny wygląd poszczególnych mozaik szklanych nadaje płytce pewien dodatek.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.