Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Kunia Czarny Srebrny


Format: Kwadratowy Kolor: Czarny, Srebrny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,42 kg

68,85 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (765,00 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48078

W magazynie

Czas dostawy 5-7 dni roboczych

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Gładką, piękną podłogę mozaiki podkreśla mniejszy wzór w srebrnym lustrze z płytek. Powierzchnia jest gładka i pięknie komponuje się z czarną mozaiką. Płytki są błyszczące, pięknie wykończone i zapewniają wrażenia w każdym wnętrzu z wanną lub nawet w kuchni podczas gotowania, te pięknie zdobione płytki są przeżyciem. Naprzemienne połączenie kolorów srebra i czerni tworzy wspaniałą, spójną sieć błyszczącej optyki i twórczej różnorodności. Płytki można zastosować w dowolnych wymaganiach wyposażenia i można je dostosować na różne sposoby. Niezależnie od tego, czy zaczynasz układać w kolorze srebrnym, czy czarnym, te płytki przyciągają wzrok we wzorze.

W jasnej kuchni te piękne czarno-srebrne połyskujące płytki bardzo dobrze komponują się z wyglądem. Latem srebrno-czarne, błyszczące płytki dodają pomieszczeniu pewnego chłodnego uroku. Z każdym promieniem światła płytki migoczą w pomieszczeniu i zapewniają uspokajający wygląd. Obraz mozaiki dla spontanicznego gustu. W sumie można wspomnieć o dobrze wykonanym wzorze, że może to osiągnąć trwałe miejsce w dzisiejszym nowoczesnym środowisku życia.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.