Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Lanzarote Brązowy Wąski


Format: Kwadratowy Kolor: Brązowy, Jasnobrązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metal Optyka Kostka: 30x30mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 28,6x31,8cm Mata: 0,091m² Grubość: 4mm Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,8 kg Ilość: 1

42,43 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (471,44 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33643

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Format płytki: 4mm
Kolor: Brązowy
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Znalezienie pięknych płytek do każdego pomieszczenia w domu nigdy nie było prostsze. Te płytki są dostępne w różnych kolorach i zwiększą zainteresowanie Twoim dniem. Płytki są przymocowane do maty. Są to mozaiki szklane Lanzarote w kolorze brązowym wąskim, które nadają wyjątkowy wygląd. Szklaną mozaikę można dziś znaleźć w coraz większej liczbie łazienek. Ale szklana mozaika idealnie sprawdzi się również w kuchni. Dzięki temu każdy kupujący może ustawić akcenty, które można bardzo dobrze zaimplementować. Mozaiki doskonale sprawdzają się również jako obramowania.

To nadaje pomieszczeniu naprawdę świetny akcent. Każdy, kto zdecydował się ułożyć mozaikę szklaną jako bordiury, powinien wiedzieć, że można ją szybko i łatwo oddzielić od maty. Dodatkowo matę, na której znajdują się mozaiki, można bez problemu wyciąć nożem do cięcia. Oznacza to, że każdą płytkę można idealnie ułożyć. Kupujący zrobi z tym wszystko dobrze i wkrótce będzie mógł cieszyć się piękną łazienką, która uczyni jego codzienne życie jeszcze lepszym.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.