Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Monrovia Czarny 3D Metallic


Format: Kwadratowy Kolor: Czarny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: 3D-Optyka Specjalność: Szkło ekologiczne Kostka: 25x25mm Powierzchnia: Błyszczący, 3D Płytki / Mata: 31,5x31,5cm Mata: 0,099m² Grubość: 4-6mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,1 kg Ilość: 1

42,43 zł* na Arkusz

Treść: 0.099 Metry kwadratowe (428,59 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34221

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Czarny
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.099
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaikowe Monrovia Black 3D wykonane ze szkła pochodzącego z recyklingu nadają każdemu obszarowi zastosowania, takiemu jak łazienka, szczególnie elegancki i nowoczesny charakter.

Cechą szczególną tych mozaik jest ich produkcja. Do tego wykorzystano mineralne odpady budowlane, które zostały przetworzone na materiały z recyklingu. W ten sposób płytki te wspierają ponowne wykorzystanie zużytego materiału budowlanego, co w skrócie nazywa się recyklingiem materiałów budowlanych. Dlatego płytki są wykonane ze szkła pochodzącego z recyklingu. Format jest kwadratowy i ma jednolity rozmiar. Powierzchnia jest błyszcząca.

Płytki stają się cieńsze w kierunku krawędzi, nadając im pośrodku gwiaździsty grzbiet, który rozciąga się aż do rogów. Dzięki tej obróbce kamienie mają efekt 3D, gdy są mocowane. Mozaiki można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kamienie prezentują się szczególnie elegancko jako ściana balkonu lub tarasu, a najlepiej sprawdzą się w łazience. Płytki te są używane głównie jako płytki ścienne.

Kamienie można zmieniać lub stosować indywidualnie. Nie ma ograniczeń co do indywidualnych pomysłów i można je wykorzystać zgodnie z życzeniem. Kolory do wyboru są dostępne pojedynczo lub zmieszane ze wszystkimi trzema kolorami. Pielęgnacja okazuje się dość prosta i bezproblemowa.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.