Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Nelson Biały Szary Brązowy


Format: Kwadratowy Kolor: Szary, Brązowy, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 20x20mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Mata: 0,093m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Antypoślizgowy, Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 1,5mm Waga: 0,59 kg Ilość: 1

16,89 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (181,61 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34194

W magazynie

Nie jest już dostępny

Kolor: Brązowy

Szklana mozaika Nelson w kolorze biało-szaro-brązowym to doskonała wykładzina podłogowa w łazience. Nadają się jako wariant całkowicie ciągły, a także do rozbijania jednokolorowych płytek podłogowych. Te mozaiki równie dobrze prezentują się na ścianie. Tutaj są często używane do paneli umywalkowych i do ściany. Nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, a także do pomieszczeń wilgotnych.

Mozaiki wykonane są ze szkła. Małe mozaiki są mocno przymocowane do materiału nośnego. Dostępne są dwa wzory. Kamienie nie są nakładane w posortowanych kolorach, ale w kolorowej mieszance. Daje to praktyczną strukturę. Nie musisz uważać na dopasowanie poszczególnych mat. Wszystkie można bardzo dobrze łączyć. Maty można łatwo przyciąć do rozmiaru krawędzi i narożników. Można wyciąć nawet pojedyncze kamienie mozaikowe. Do układania przydatna jest pozioma powierzchnia. Niewielkie wzniesienia mogą być dobrze skompensowane przez pojedyncze małe mozaiki. Do zamykania spoin na tych mozaikach najlepiej nadaje się biała masa szpachlowa. Nakłada się to kilka dni po sklejeniu.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.