Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Nikolski Połysk Biały


Format: Kwadratowy Kolor: Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,49 kg Ilość: 1

49,36 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (548,44 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34291

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Biały
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Ta szklana mozaika z serii żyrandoli Nikolski, składająca się ze szlachetnego koloru bieli, nada każdemu wnętrzu odrobinę luksusu i elegancji. Kwadratowe mozaiki szklane Nikolski zapewniają efekt wow dzięki niezrównanemu wzorowi powierzchni. Te szklane mozaiki charakteryzują się indywidualnością, niepowtarzalnością i pewnym dodatkiem.

Płytki nadają się nie tylko do użytku wewnętrznego, ale także do pomieszczeń wilgotnych. Możliwości zastosowania tych nowoczesnych i luksusowych płytek są więc nieograniczone. Czy to w kuchni, salonie czy sypialni, na wannie czy na ścianach w strefie prysznica, płytki mogą przyciągać wzrok jako mozaika, a także mogą być stosowane jako płytki ścienne.

Dzięki swojemu stylowi retro/vintage mozaiki wprawiają widza w nostalgię. Mozaiki szklane Nikolski to dobry wybór dla miłośników wzorów, którzy lubią wspominać stare, dobre czasy. Z tych zapierających dech w piersiach płytek i indywidualnie zaprojektowanych z pewną dozą kreatywności można wyczarować prawdziwą oazę dobrego samopoczucia.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.