Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Nokta Czarny Szary 3D


Format: Kwadratowy Kolor: Czarny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: 3D-Optyka Kostka: 48x48mm, 23x23mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 6mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,24 kg Ilość: 1

46,76 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (519,56 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33971

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Czarny
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Zestaw akcentów z mozaiki szklanej Nokta 3D

Obecnie coraz częściej pojawia się trend w kierunku płytek wielkoformatowych. Mozaiki szklane oferują również własne możliwości projektowania i zastosowania. Mozaiki szklanej nie trzeba układać na dużej powierzchni. Często chcą tylko przyciągać wzrok lub tworzyć umiejętne akcenty. Tutaj nie ma ograniczeń dla wyobraźni.Dzięki szklanej mozaiki 3D Nokta Black Grey możesz tworzyć zabawne kontrasty i plamy koloru na bardziej neutralnych powierzchniach. Płytkę można również wykorzystać do specjalnego podkreślenia niektórych elementów.

Jej powierzchnia jest błyszcząca, a wymiary maty to 30x30cm. Daje to łącznie 0,090m². To sprawia, że układanie płytek jest dziecinnie proste, ponieważ projekt wykonuje się w mgnieniu oka.Szklana mozaika nadaje się zarówno do układania wzorów, jak i obramowań. Pielęgnacja płytek jest łatwa, a jeśli robi się to regularnie, każdy może się nią cieszyć przez bardzo długi czas. Nawet ślady jakiejkolwiek renowacji można łatwo usunąć.

Płytki mozaikowe są szczególnie dobre do wyrażania kreatywności, ponieważ możliwe zastosowania są uniwersalne. Kolory czerwony, szary i czarny oferują różnorodność.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.