Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Peacock Beżowy Migotliwy


Format: Kwadratowy, Zmienna, Prostokątny Kolor: Szary, Srebrny, Beżowy, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 23x48mm, 48x48mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 6mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,25 kg Ilość: 1

46,33 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (514,78 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34133

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Beżowy
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaiki szklane Peacock Beige Iridescent uatrakcyjniają każdą przestrzeń użytkową i nadają jej szlachetny i zadbany wygląd.

Mozaiki wykonane są z wysokiej jakości i wytrzymałego szkła. Są one ustawiane maszynowo z milimetrową precyzją. Krawędzie są zaokrąglone, dzięki czemu nie ma ostrych krawędzi ani drzazg. Każda strona jest gładka i bez skazy. Powierzchnia wspaniale się mieni. Mozaiki dostępne są w dwóch różnych rozmiarach. Pozwala to na zaprojektowanie indywidualnych ścieżek i wykładzin podłogowych. Są również dostępne w różnych kolorach i można je dowolnie łączyć. Wszystkie kolory są opalizujące i mają błyszczącą powierzchnię. Płytki można kupić w kolorze szarym, beżowym, srebrnym i czarnym. Mozaiki szklane można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Są zbudowane dość solidnie i nie pękają łatwo ze względu na swoją grubość. Dzięki temu mogą być również wykorzystywane do operacji naziemnych. Dzięki szkłu są również łatwe w czyszczeniu i można je czyścić chemicznymi środkami czyszczącymi bez powodowania uszkodzeń. Są również odporne na warunki atmosferyczne i mogą wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe. Mozaiki nadają się również jako płytki ścienne. Na przykład w łazience kamienie są doskonałe i nadają pomieszczeniu szacunku. Ale sprawdzają się również w kuchni.

Do użytku na zewnątrz kamienie idealnie sprawdzą się jako część tarasu, na przykład jako obramowanie. Twoje życzenia i pomysły nie mają granic.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.