Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Richmond Rustykalny Czarny


Format: Prostokątny Kolor: Szary, Czarny, Brązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 48x148mm, 72x48mm Powierzchnia: Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 6mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,33 kg Ilość: 1

50,23 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (558,11 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34112

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Antracyt
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Szklane płytki mozaikowe Richmond w rustykalnym czarnym kolorze oferują ożywczy naturalny wygląd i dlatego są idealnymi płytkami do atrakcyjnego wizualnie montażu. Płytki mozaikowe mają właściwość tworzenia pewnej różnorodności. Stanowią kreatywny akcent na każdą okładzinę ścienną i podłogową. Płytki te oferują wysoką jakość produktu, ponieważ wymiary maty i właściwości, jakie różne elementy mozaiki są przymocowane do siatki, sprawiają, że układanie jest bardzo szybkie i łatwe. Te mozaiki zachwycają pod każdym względem swoim połyskiem i uzupełniają szlachetną atmosferę w wielu pomieszczeniach. Te szklane mozaiki wykonane są z materiału, który łączy w sobie wiele dobrych właściwości i tym samym przekonuje każdego potencjalnego klienta jako produkt o wyglądzie i połysku.

Szkło jako materiał jakościowy o idealnych właściwościach

Ta mozaika szklana jest bardzo wysokiej jakości, a płytki szklane wyróżniają się gładką powierzchnią. Szkło jest materiałem, który może tu nadać niuanse kolorystyczne. Dzięki tej jakości szkło można optymalnie układać i ostatecznie zapewnia bardzo elegancką powierzchnię. Ta szklana mozaika jest dostępna w wariantach kolorystycznych Richmond czarny, Richmond szary, Richmond biały i Richmond rustykalny brąz. Stwarza to możliwość mieszania tych produktów ze sobą podczas układania, a tym samym uzyskania jeszcze lepszego wrażenia wizualnego. Richmond to produkt, który zaspokaja wiele potrzeb klientów, a te mozaiki są cechą, która może ozdobić każdy dom.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.