Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Starlite Retro Kolorowy 48


Format: Kwadratowy Kolor: Kolorowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Specjalność: Szkło ekologiczne Kostka: 48x48mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,62 kg Ilość: 1

54,56 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (606,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34578

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Format płytki: 48x48mm
Kolor: Kolorowy
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Szklane mozaiki Starlite Retro nie tylko pasują do galerii dla pięknej przestrzeni mieszkalnej, ale także na ściany Twojej łazienki, kuchni czy salonu. Dzięki szklanym płytkom mozaikowym Starlite Retro masz możliwość upiększenia swojego basenu, salonu lub oazy wellness, niezależnie od tego, czy jest to prywatne, czy komercyjne. Mozaiki szklane Starlite Retro są dostępne w dwóch różnych kombinacjach kolorystycznych; w ponadczasowej czarno-białej kombinacji lub w efektownej i modnej, kolorowej wersji.

Wielokolorowe mozaiki szklane zachwycają nie tylko piękną estetyką, ale także złudzeniami optycznymi. Ponadto mozaiki szklane Starlite Retro dostępne są w obu wariantach kolorystycznych, w formacie 48x48mm lub 98x98mm. Płytki o grubości 8mm układane są na macie o wymiarach 30x30cm, dzięki czemu układanie jest dziecinnie proste, nawet dla laików. Nadaj swojej przestrzeni życiowej zapierający dech w piersiach styl retro. Jest to możliwe dzięki szklanym płytkom mozaikowym Starlite Retro i ich matowej powierzchni. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.