Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Płytki Złoto Metal Światło


Kolor: Złoto Material: Szkło Optyka: Metal Optyka Kostka: 48x48mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Waga: 1,45 kg
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

133,80 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (1 486,67 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TG12153m

W magazynie

Czas dostawy 5-7 Werktage

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaika szklana 8mm złoty metal to mozaika szklana z efektami, które można układać jako płytki. Zdecydowanie szlachetny styl, który tworzy mieniący się efekt w pomieszczeniu. Mozaika szklana z efektem, w kolorze złotego światła i błyszczącej fakturze powierzchni, ma wymiary 30x30cm i kamień o wymiarach 4,8x4,8mm. Grubość poszczególnych kamieni wynosi 0,8 cm.

alles prima

May 2, 2016 11:00

Telefonische Beratung im Vorfeld war sehr gut, Musterversand ging sehr schnell und unkompliziert, ebenso wie die letzendliche Bestellung. Gerne jederzeit wieder!

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.