Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Retro Płytki India Vintage Soyala


Format: Kwadratowy Kolor: Różowy, Pomarańczowy, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Kostka: 48x48mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 4mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 0,83 kg Ilość: 1

36,81 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (409,00 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM34280

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Czerwone
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Szklane płytki w stylu retro nadal cieszą się dużą popularnością, ponieważ tworzą ekskluzywne akcenty w łazience lub na tylnej ścianie kuchni. Te płytki z serii India Soyala pozwalają na ogromny wybór kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Mozaika szklana retro płytki India Vintage do łazienek i backsplash kuchni

Płytki retro mają wymiary 30x30cm. Powierzchnia ma błyszczące wykończenie. Płytki na tylną ścianę łazienki lub kuchni wykonane są z wysokiej jakości szkła o grubości 4mm. Powierzchnia płytki to 0,090m². Płytki retro dostępne są w sześciu różnych wariantach kolorystycznych, których próbki można również zamówić. Mozaika ma wymiary 10x10cm. Proszę pamiętać, że wzory płytek są wycinane z płytki i dlatego są bezzwrotne i bezzwrotne.

Czas nadać Twojej kuchni i łazience ekskluzywne akcenty. Jest to możliwe dzięki mozaiki szklanej w stylu retro India Vintage. Sześć wariantów kolorystycznych pozostawia wystarczająco dużo miejsca na kreatywne pomysły. Swoją błyszczącą powierzchnią i klasycznym wzorem zamienią każdą łazienkę i kuchnię w ucztę dla oczu. Poproś o próbkę już teraz i przekonaj się o pięknie tych szklanych mozaik.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.