Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szklana Trend-Vi Recykling Brillante 270 10x10x4mm


Format: Kwadratowy Jedna Paczka: 2m² Kolor: Brązowy, Ciemnobrązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metal Optyka Specjalność: Do 59% z przetworzonego szkła odpadowego, Mozaika jest przyklejona do siatki poliuretanowej Kostka: 10x10mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 31,6x31,6cm Mata: 0,10m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe

1 931,18 zł* na Paczkę

Treść: 2 Metry kwadratowe (965,59 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TI22162

W magazynie

Czas dostawy 4-5 Tygodnie

Fliesenserie:
Produkt Liczba
Pakiet(y)
2
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Znany włoski producent mozaiki szklanej Trend-Vi oferuje mozaiki z serii Brillante idealną podstawę do różnorodnego projektowania nowoczesnych pomieszczeń. Wysokiej jakości mozaika szklana jest dostępna w wielu różnych kolorach. Dlatego płytki mozaikowe można również łączyć z dowolnym stylem wyposażenia. Odcienie żółci, czerni, łososia, bieli i zieleni tajemniczo mienią się na każdej ścianie. Błyszcząca mozaika szklana ma gładką powierzchnię, dzięki czemu wszystkie płytki mozaikowe z serii Brillante są łatwe do czyszczenia. Te płytki pielęgnuje się lekkim roztworem mydła i świeci w ciągu kilku minut, jak pierwszego dnia układania.

Dobra jakość włoskich płytek przekonuje w łazience, kuchni, pokoju imprezowym, ogrodzie zimowym i we wszystkich innych pomieszczeniach domu. Drobne płytki z przezroczystą szklaną mozaiką tworzą domową atmosferę, która nigdy nie wygląda dostojnie, ale zawsze wygląda nowocześnie. Płytki mozaikowe można również łączyć ze sobą w różnych kolorach. Delikatne pastelowe odcienie Trend-Vi mogą zatem służyć również jako dyskretna przegroda w pomieszczeniu. Wzory można również zaprojektować za pomocą ekskluzywnej mozaiki szklanej. Płytki mozaikowe są modne, dzięki czemu zapewnią nowoczesny, nowoczesny klimat w każdym domu w nadchodzących latach. Wysokiej jakości płytki mozaikowe to idealna inwestycja dla wszystkich pokoleń rodziny kochającej design. Mozaika przekonuje małą jednostką 10x10x4 milimetrów.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.