Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Barock Ornament Biały


Format: Kwadratowy Kolor: Niebieski, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Kostka: 48x48mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,63 kg Ilość: 1

38,54 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (428,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: DS33357

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Biały
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Szczególnie uderzającym wariantem nowoczesnych płytek mozaikowych jest model barokowy wykonany z nietłukącego się szkła. Ekskluzywny odcień czerwieni i delikatny wzór na płytkach ściennych wyczarują w każdym pomieszczeniu ekstrawagancki klimat, który zawsze zapewnia nowe widoki. Wysokiej jakości mozaika szklana ma błyszczącą powierzchnię i szybko się układa. Nowocześnie zaprojektowane mozaiki szklane w barokowym wzorze są również łatwe w utrzymaniu. Po każdym czyszczeniu miękką ściereczką wyglądają jak pierwszego dnia i dlatego są idealną alternatywą dla delikatnych tapet, które szybko tracą kolor.

Kilkadziesiąt lat później te mozaiki z czystego szkła wyglądają jak pierwszego dnia. Nie tylko dla fanów baroku są dobrym wyborem we wszystkich pomieszczeniach domu. Piękne barokowe mozaiki doskonale komponują się również z innymi odcieniami czerwieni. Dlatego te delikatne barokowe wzory na płytkach ściennych często spotykane są jako uzupełnienie czerwonych i ciemnych płytek podłogowych. Dzięki tej szklanej mozaice każda ściana w domu może stać się atrakcją wystroju wnętrza. Szklane kafle świetnie sprawdzają się jako płytki ścienne wokół kominka, w jadalni, w sali imprezowej, a także w sypialni. Te płytki ścienne są łatwe w montażu w nowych i starych budynkach dzięki nowoczesnej strukturze siatki.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.