Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Efekt Petrol Black Mix 20x42x8mm


Format: Prostokątny Kolor: Czarny, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metal Optyka Kostka: 20x42mm Powierzchnia: Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 30,7x30,7cm Mata: 0,094m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,5 kg Ilość: 1

64,52 zł* na Arkusz

Treść: 0.094 Metry kwadratowe (686,38 zł* / 1 m²)
Numer produktu: LZ69310

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Kolor: Czarno Szary
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.094
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

W kuchni i łazience bardziej niż ważne jest nadanie akcentów za pomocą backsplashu. Nie należy lekceważyć kuchennego lustra. Mozaika szklana petrol to płytki ścienne, które nadają się jako bordiury w kuchni, ale także w łazience. Obszar ściany jest ograniczony granicami i zawsze wygląda świetnie. Mozaiki są wysokiej jakości i wytrzymają bardzo długo. Dzięki temu kupujący może cieszyć się tymi mozaikami przez bardzo długi czas. Czy jako lustro kuchenne, czy jako szklana mozaika pod prysznicem, zależy od kupującego.

Dzięki tym dachówkom benzynowym jego kreatywność nie ma granic. Płytki ścienne można łatwo montować, ponieważ znajdują się na macie. Oznacza to, że ścianę można bardzo szybko obłożyć mozaiką. Kupujący może w ten sposób szybciej zamontować lustro kuchenne i będzie mógł podziwiać efekt tej szklanej mozaiki. Dzięki płytkom ściennym każde pomieszczenie jest znacznie unowocześnione i właśnie to bardzo spodoba się kupującemu. Pokój będzie wyglądał ładniej i oczywiście będzie miał swój własny. Bordery są łatwe do układania, ponieważ płytki można łatwo oddzielić od maty.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.