Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Efekt Petrol Black


Format: Kwadratowy Kolor: Petrol, Czarny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 20x20mm Powierzchnia: Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,36 kg Ilość: 1

45,47 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (505,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: HT88188m

W magazynie

Nie jest już dostępny

Kolor: Szary

W kuchni i łazience bardziej niż ważne jest nadanie akcentów za pomocą backsplashu. Nie należy lekceważyć kuchennego lustra. Mozaika szklana petrol w kolorze czarnym to płytki ścienne, które nadają się jako bordiury w kuchni, ale także w łazience. Obszar ściany jest ograniczony granicami i zawsze wygląda świetnie. Mozaiki są wysokiej jakości i wytrzymają bardzo długo. Dzięki temu kupujący może cieszyć się tymi mozaikami przez bardzo długi czas. Czy jako lustro kuchenne, czy jako szklana mozaika pod prysznicem, zależy od kupującego.

Dzięki tym dachówkom benzynowym jego kreatywność nie ma granic. Płytki ścienne można łatwo montować, ponieważ znajdują się na macie. Oznacza to, że ścianę można bardzo szybko obłożyć mozaiką. Kupujący może w ten sposób szybciej zamontować lustro kuchenne i będzie mógł podziwiać efekt tej szklanej mozaiki. Dzięki płytkom ściennym każde pomieszczenie jest znacznie unowocześnione i właśnie to bardzo spodoba się kupującemu. Pokój będzie wyglądał ładniej i oczywiście będzie miał swój własny. Bordery są łatwe do układania, ponieważ płytki można łatwo oddzielić od maty.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.