Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Kamień Naturalny Brązowy Beżowy Stripes


Kolor: Brązowy, Beżowy, Biały Material: Kamien Naturalny, Szkło Kostka: 25x100mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 30,4x32,2cm Mata: 0,098m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Prostokątny Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 3mm Waga: 1,75 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

42,87 zł* na Arkusz

Treść: 0.098 Metry kwadratowe (437,45 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33185m

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.098
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Ta brązowo-beżowa mozaika szklana z marmuru w różnych kolorach naprzemiennie jest idealna do kreatywnego projektowania i dekoracyjnych okładzin ściennych, dzięki czemu możliwe są indywidualne opcje projektowania w łazienkach, kuchniach, basenach, na słupach i w strefie wellness.

Jest przyklejony do siatki, dzięki czemu można go indywidualnie obrabiać i ciąć. Mozaika szklano-marmurowa, w kolorze brązowym, beżowym z polerowaną, błyszczącą strukturą powierzchni, ma wymiar maty 32,2x30,4cm i kamień o wymiarach 25x25mm. Grubość poszczególnych kamieni wynosi 0,8 cm.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.