Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Kryształ Zielony Mix


Format: Kwadratowy Kolor: Zielony, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 48x48mm, 15x15mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,51 kg Ilość: 1

38,54 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (428,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33080m

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Zielony
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Szlachetna, wysokiej jakości mozaika szklana może być wielokrotnie stosowana jako okładzina ścienna, jako lamówka lub jako akcenty. Dostępna w świeżych, ożywczych kolorach. Mozaika szklana jest idealna do całego salonu dzięki higienicznej i łatwej do czyszczenia powierzchni. Ta szklana mozaika charakteryzuje się zmieniającą się grą kolorów kamieni i oprócz części łazienkowej znajduje zastosowanie w saunie, basenie i strefie wellness. Mozaika szklana w kolorze zielono-białym ma rozmiar kamienia od 1,5 x 1,5 cm do 4,8 x 4,8 cm i rozmiar maty 30,5 x 32,5 cm.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.