Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Marmur Różowy Mix 15x15x8mm


Kolor: Różowy, Beżowy, Biały Material: Kamien Naturalny, Szkło Kostka: 15x15mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący, Polerowany, Strukturalny Płytki / Mata: 30,5x32,2cm Mata: 0,098m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralności 1 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Format: Kwadratowy Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Szerokość Spoiny: 3mm Waga: 1,47 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

49,36 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (493,60 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33051m

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.1
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Szlachetna, wysokiej jakości mozaika szklana w połączeniu z marmurem w kwadratowej formie może być wykorzystana na wiele sposobów jako okładzina ścienna, jako lamówka lub jako akcenty. Dostępna w świeżych, ożywczych kolorach.

Dzięki higienicznej i łatwej do czyszczenia powierzchni szklana mozaika jest idealna do całego salonu. Zmieniająca się gra kolorów kamieni oraz błyszczące i matowe wykończenie powierzchni charakteryzują tę szklaną mozaikę i oprócz części łazienkowej jest używana w saunie, basenie i strefie wellness.

Mozaika szklana w połączeniu z pojedynczymi kamieniami marmurowymi w kolorze różowym ma kamień o wymiarach 1,5 x 1,5 cm i maty o wymiarach 30,5 x 32,5 cm.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.