Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Muszelka Niebieski Mix


Format: Kwadratowy Kolor: Niebieski, Srebrny, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Szerokość Spoiny: 2mm Waga: 1,43 kg Ilość: 1

47,20 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (524,44 zł* / 1 m²)
Numer produktu: DS33358

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Niebieski
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Nowoczesna mozaika z motywem muszli z nietłukącego się szkła zapewnia nie tylko przyjemną atmosferę w pomieszczeniach sanitarnych. Wysokiej jakości płytki ścienne inspirują różnymi kolorami, z których wszystkie odzwierciedlają motyw wody. Odcienie błękitu, beżu i bieli w mgnieniu oka wyczarują nowoczesną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Piękna szklana mozaika pasuje zarówno do małych łazienek, jak i na całą powierzchnię basenu w piwnicy.

Charakterystyczne mozaiki wykonane ze szkła o delikatnej strukturze muszli są również idealne do sauny. Szklana mozaika wokół stawów i cieków wodnych może być również dobrym wyborem na tarasie i w całym ogrodzie. Blask tych płytek ściennych opiera się na typowym projekcie mozaiki szklanej małych płytek ułożonych w sieć. Dlatego te płytki ścienne są również łatwe do ułożenia. Po tym, jak piękna szklana mozaika zdobi ścianę prysznica i wanny, szklane płytki mozaikowe o wyglądzie delikatnej muszli i błyszczącej powierzchni są również łatwe do czyszczenia. Dzięki miękkiej ściereczce i prostemu środkowi czyszczącemu obecne płytki ścienne Optik Shell wykonane ze szkła można szybko uwolnić od mydła i wapna, dzięki czemu będą dawały wiele lat przyjemności, tak jak pierwszego dnia.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.