Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Palmas Zielony Biały


Format: Kwadratowy Kolor: Jasnoniebieski, Zielony, Biały, Jasnozielony Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,43 kg

60,19 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (668,78 zł* / 1 m²)
Numer produktu: RAN48447

Nie jest już dostępny

Kolor: Zielony

Płytki są nie tylko uniwersalne, ale także nadają obiektowi indywidualnego charakteru.

Produkt można wkomponować we wnętrze jako płytkę ścienną i zastosować jako mozaikę. Mozaika szklana Palmas w kolorze zielonym i białym nadają się do użytku w pomieszczeniach, ale płytki z wzorem powierzchni są szczególnie idealne do pomieszczeń wilgotnych. Płytki szklane w kwadratowym formacie mają błyszczącą powierzchnię i przyciągają uwagę swoją indywidualnością.

Płytki dostępne są w trzech kombinacjach kolorystycznych. Czarna mieszanka, składająca się z kolorów czarnego, szarego i białego, szczególnie dobrze pasuje do subtelnego i prostego wnętrza. Alternatywą są mozaiki w kolorze szarym, niebieskim, białym i beżowym. Z drugiej strony połączenie zieleni, bieli i brązu, aby uzyskać bardziej kolorowe wnętrze, oferuje jasne i przyjazne spektrum kolorów.

Ze względu na różnorodność kolorów i wszechstronność płytek, kreatywność w projektowaniu i wkomponowaniu produktu do indywidualnego wyposażenia nie ma granic. Wykorzystywane jako mozaika w łazience lub jako kreatywna mozaika na ścianie, płytki oferują mnóstwo miejsca na oazę dobrego samopoczucia we własnym domu.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.