Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Roxy Żółty


Format: Zmienna Kolor: Złoto, Czarny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Retro, Zabytkowe Kostka: 25x18mm, 12x18mm, 20x18mm, 15x18mm Powierzchnia: Matowy, Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 30,7x30,7cm Mata: 0,094m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,5 kg Ilość: 1

77,51 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (861,22 zł* / 1 m²)
Numer produktu: LZ69641

W magazynie

Czas dostawy 2-3 Tygodnie

Kolor: Żółty
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Te modne żółte płytki ścienne z serii Glas Roxy to dobry wybór dla wszystkich miłośników małej mozaiki. Piękne szklane płytki ścienne dostępne są w dwóch odcieniach kolorystycznych. Czasami kolor bazowy mozaiki szklanej jest czarny, a czasami brązowy. Mozaika szklana na ścianie jest zawsze łatwa w utrzymaniu, dlatego te płytki mozaikowe Glas Roxy wyglądają jak pierwszego dnia, nawet po wielu latach. Te płytki ścienne są idealną alternatywą dla gładkich tapet i boazerii. Dzięki licznym kamyczkom ze szkła, którego powierzchnia subtelnie błyszczy, na ścianie zawsze pojawiają się nowe, ekscytujące spojrzenia, w zależności od pory dnia i padania światła.

Niektóre z ciemniejszych kamieni wydają się matowe, ale w połączeniu z jasnymi, niemal przezroczystymi kamieniami tworzą wyjątkowo wyrafinowany wygląd. Dzięki tej szklanej mozaice z serii Roxy ściany stają się atrakcją w pomieszczeniu. Dzięki technologii sieciowej wysokiej jakości płytki ścienne można szybko ułożyć, dzięki czemu starzy i młodzi już po kilku godzinach mogą cieszyć się świeżym klimatem w pomieszczeniu. Delikatna mozaika wykonana z nietłukącego się szkła jest często wykorzystywana jako element wystroju wnętrz ze względu na swój efektowny design. Piękne mozaiki Glas Roxy wyczarują przytulną atmosferę życia nawet w dużych pomieszczeniach.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.