Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło String Purpurowy Mix Paski


Format: Kwadratowy Kolor: Srebrny, Purpurowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Paski Optyka Kostka: 23x23mm Powierzchnia: Błyszczący, Paski Płytki / Mata: 30x30cm Mata: 0,090m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 1,45 kg

112,15 zł* na Arkusz

Treść: 0.09 Metry kwadratowe (1 246,11 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TG12150m

W magazynie

Czas dostawy 5-7 dni roboczych

Kolor: Purpurowy
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.09
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Płytki mozaikowe pomogą przekształcić łazienkę w oazę spokoju. Te płytki są zwykle łatwe do ułożenia, ponieważ są na macie. Kupujący może kupić płytki w trzech różnych kolorach. Płytki w paski i wysoki połysk. Płytki mozaikowe to płytki ścienne nadające wyjątkowy nastrój. Takie płytki można również zintegrować z istniejącym wzorem płytek. Płytki jako mozaika szklana można również dowolnie oddzielać od siatki. To sprawia, że idealne ułożenie tych płytek ściennych jest dziecinnie proste. Płytki mozaikowe są dziś dostępne w coraz większej liczbie wariantów. Tych płytek nie powinno zabraknąć w żadnej pięknej łazience. Nadają się również do układania granic. Niebieska szklana mozaika przekształci pokój w domowy ocean.

Układanie prysznica za pomocą takich płytek jest idealne. Każdy, kto jest zaznajomiony z układaniem, powinien z tego skorzystać i prawidłowo ułożyć płytki na ścianie. Zachwycenie się rezultatem jest zawsze wielką przyjemnością. Kupując płytki teraz, możesz liczyć na szybką dostawę. Wkrótce łazienka będzie mogła zostać wykończona nowymi płytkami ściennymi. Takiej szklanej mozaiki zdecydowanie nie powinno zabraknąć.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.