Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Szkło Tahiti Szary Czarny


Format: Kwadratowy, Zmienna Kolor: Szary, Czarny, Purpurowy, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon Kostka: 20x20mm, 10x10mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 30x30cm, 31,8x31,8cm Mata: 0,10m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Stopień Ścieralności: Stopień Ścieralnościi 4 Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe Szerokość Spoiny: 1,5mm Waga: 0,69 kg Ilość: 1

29,88 zł* na Arkusz

Treść: 0.1 Metry kwadratowe (298,80 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33553

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Szary
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.1
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Atrakcyjne wizualnie mozaiki są łatwe do zainstalowania na każdej ścianie w domu. Dlatego atrakcyjny model płytek ściennych Tahiti w kolorze szaro-czarnym to dobry wybór do kuchni, łazienki, salonu i pokoju imprezowego. Efekt lśniącej mozaiki szklanej wyczaruje w każdym pomieszczeniu żywą atmosferę, zapewniając nową radość życia. Mozaika model Tahiti wykonana jest z wytrzymałego szkła. Powierzchnia tych płytek ściennych, dostępnych w wielu różnych odcieniach, jest czasami matowa, a czasami błyszcząca.

Współgranie różnych powierzchni tworzy ekscytujące momenty, gdy pada światło, dzięki czemu efekt mozaiki szklanej jest szczególnie skuteczny w świetle sztucznym. Dzięki reflektorom punktowym i wieloramiennym lampom sufitowym te mozaiki wyglądają jak lśniąca woda w wielu odcieniach kolorów.

Zwłaszcza warianty metaliczne nadają się do nowoczesnych pomieszczeń z designerskimi meblami. Ale płytki ścienne Tahiti w kolorze szarym i białym, a także w kolorze szarym i czarnym inspirują również delikatnym, zmieniającym się efektem światła, który zachęca do marzeń i relaksu. Efekt szklanej mozaiki przekonuje w kuchni, jadalni, ogrodzie zimowym, w pokoju hobbystycznym, a także na poszczególnych ścianach w pokoju, te błyszczące mozaiki przyciągają wzrok o każdej porze dnia.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.