Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Tekstylny Optyka Metal Samoprzylepny Taxco Combi


Format: Kwadratowy, Prostokątny Kolor: Szary, Brązowy, Beżowy Material: Aluminium, Metal Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Optyka: Tekstylny Optyka Kostka: 25x50mm, 23x25mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Mata: 0,093m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 0,39 kg Ilość: 1

38,54 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (414,41 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33931

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Format płytki: Combi
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Te samoprzylepne płytki mozaikowe harmonizują w kolorach jasnobrązowym, szarym i beżowym. Kombinacja kolorów i wzór powierzchni ze strukturą tekstylną dają poczucie przytulności i ciepła. Styl tych mozaik można określić jako retro lub vintage. Możesz wybierać między kwadratem a kombinacją kwadratów i prostokątów. Kombinacja kolorów pozostaje taka sama dla dwóch opcji. Dzięki lekkiemu, niemal pastelowemu połączeniu kolorów wzór prezentuje się modnie i nowocześnie. Samoprzylepne płytki ścienne są szczególnie łatwe w montażu. Pomieszczeniom wewnętrznym, takim jak sypialnie, garderoby, salony lub korytarze, można szybko i łatwo nadać nowy wygląd dzięki okładzinom ściennym. Jednak ze względu na strukturę tekstylną mozaiki nie nadają się do pomieszczeń wilgotnych. Tekstylny wygląd płytek ściennych nie sugeruje, że te płytki ścienne są wykonane z trwałego metalu. Ponieważ mają tylko kilka centymetrów grubości, dobrze pasują również do małych lub bardzo wąskich pomieszczeń.

Płytki ścienne w kolorze brązowym, szarym i beżowym o strukturze tekstylnej w stylu retro i vintage. Wzory kwadratów lub kombinacja prostokątów i kwadratów. Metalowe płytki mozaikowe są samoprzylepne, dzięki czemu można je łatwo przymocować w pomieszczeniach (z wyłączeniem obszarów mokrych).

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.