Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Trend-Vi Recykling Szkło Sweet


Format: Kwadratowy Jedna Paczka: 1m² Kolor: Beżowy, Biały Material: Szkło Obszary Zastosowania: Basen, Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Stala Wilgotna Strefa, Salon, Prysznic Specjalność: Do 59% z przetworzonego szkła odpadowego Kostka: 20x20mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 31,6x31,6cm Mata: 0,10m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe

922,29 zł* na Paczkę

Treść: 1 Metry kwadratowe
Numer produktu: TI22140

W magazynie

Czas dostawy 4-5 Tygodnie

Fliesenserie:
Produkt Liczba
Pakiet(y)
1
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaika szklana Trend-Vi Styl zapewnia nie tylko indywidualny, stylowy i modny wygląd w salonie, ale także wysokiej jakości materiał nadaje mu szlachetny i ekskluzywny wygląd. Kolorowe płytki mozaikowe są tak samo stabilne jak płytki ceramiczne, odporne na zabarwienie i lasy, ścieranie i wahania temperatury. Szklane płytki mozaikowe Trend-Vi Styl są tak samo wytrzymałe jak inne podłogi z płytek, a także są bardzo łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, co również okazało się bardzo korzystne dla właścicieli zwierząt.

Dzięki siatce poliuretanowej mozaika może być stosowana w bardzo prosty sposób, nawet na basenie. Czy jako panel pod prysznicem, w łazience, na podłodze, w kuchni czy na balkonie. Kolorowe mozaiki szklane Trend-Vi Styl tworzą ekskluzywną atmosferę i sprawiają, że chcesz znowu mieszkać we własnych czterech ścianach. Najlepiej jest łączyć mozaikę z innymi kolorami lub dopasowanymi listwami przypodłogowymi jako eleganckie przejście. To również podkreśla efekt mozaiki. Nie ma ograniczeń co do własnych pomysłów, a pomieszczenia mieszkalne można projektować indywidualnie według potrzeb.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.