Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Trend-Vi Szkło Brillante 270 20x20x4mm


Format: Kwadratowy Jedna Paczka: 2m² Kolor: Brązowy, Ciemnobrązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Optyka: Metal Optyka Specjalność: Do 59% z przetworzonego szkła odpadowego, Mozaika jest przyklejona do siatki poliuretanowej Kostka: 20x20mm Powierzchnia: Błyszczący Płytki / Mata: 31,6x31,6cm Mata: 0,10m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika

1 714,68 zł* na Paczkę

Treść: 2 Metry kwadratowe (857,34 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TI22403

W magazynie

Czas dostawy 4-5 Tygodnie

Fliesenserie:
Produkt Liczba
Pakiet(y)
2
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Nowoczesna mozaika szklana jest modna we wszystkich obszarach domu. Dlatego atrakcyjne wizualnie mozaiki Trend-Vi to dobry wybór do wszystkich pomieszczeń, w których płytki są piękniejsze niż jakakolwiek tapeta. Włoski producent wysokiej jakości mozaiki szklanej zachwyca serią Brillante w różnych kolorach i rozmiarach. Płytki Brillante są również dostępne w wersji 20 x 20 x 4 milimetr, dzięki czemu delikatną mozaikę szklaną można łatwo układać na dużych powierzchniach.

Wysokiej jakości mozaika szklana firmy Trend-Vi jest wykonana ze starego szkła, które w 100% doskonale poddaje się recyklingowi. Wszystkie płytki mozaikowe z serii Brillante można również doskonale ze sobą łączyć. Do wyboru kolory zielony, jasnoniebieski, złoty, granatowy i łososiowy. Te ekskluzywne niuanse umożliwiają pomysłowe projektowanie wszystkich pomieszczeń w domu. Kolorowa szklana mozaika wyczarowuje nowoczesną jasność w każdym miejscu, co zwiększa przyjemność mieszkania w domu. Wszystkie pokolenia rodziny czują się komfortowo w pokojach z ekskluzywnymi mozaikami, które są czasem eleganckie, czasem swobodne, czasem nowoczesne, a czasem klasyczne. Każdy promień światła rzuca nowe spojrzenie na szklaną mozaikę, której powierzchnia jest gładka i lśniąca. Te mozaiki firmy Trend-Vi są więc łatwe w pielęgnacji. Po potraktowaniu lekką wodą z mydłem i miękką szmatką płytki wyglądają tak, jak pierwszego dnia w mgnieniu oka.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.