Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Trend-Vi Szkło Feel 2124


Format: Kwadratowy Jedna Paczka: 2m² Kolor: Szary, Czarny Material: Szkło Obszary Zastosowania: Basen, Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Zewnętrzny Obszar, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Stala Wilgotna Strefa, Salon, Prysznic Specjalność: Do 75% z przetworzonego szkła odpadowego, Mozaika jest przyklejona do siatki poliuretanowej Kostka: 20x20mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 31,6x31,6cm Mata: 0,10m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika, Płytki Podłogowe

1 195,08 zł* na Paczkę

Treść: 2 Metry kwadratowe (597,54 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TI22436

W magazynie

Czas dostawy 4-5 Tygodnie

Fliesenserie:
Produkt Liczba
Pakiet(y)
2
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaika szklana z serii Feel słynnego włoskiego producenta płytek Trend-Vi zachwyca eleganckim designem. Te mozaiki tworzą domową atmosferę w każdym pomieszczeniu w domu, czasem nowoczesną, czasem modną, a czasem dostojną. Wszystkie płytki są wykonane w 100% ze szkła i dlatego przy każdym świetle mają niepowtarzalny połysk na ich błyszczącej powierzchni. Płytki te są łatwe do układania i dlatego idealnie nadają się do dużych powierzchni w domu. Nowoczesna mozaika szklana z Włoch jest dostępna w kolorach czarnym, brązowym, niebieskim i zielonym. Te kolory są idealne do stworzenia przytulnego domu. Pasują do łazienki, sypialni, ogrodu zimowego, a także atrakcyjnie wyglądają przy kominku.

Szkło to wyjątkowo szlachetny materiał, który podobnie jak mozaika, nadaje każdemu pomieszczeniu odrobinę luksusu. Wszystkie płytki mozaikowe z serii Feel firmy Trend-Vi można również łączyć ze sobą, dzięki czemu można ułożyć fantazyjny wzór z mozaiki szklanej. Ta szklana mozaika ma długą żywotność, dzięki czemu te designerskie modele są dobrą inwestycją dla wielu pokoleń w jednym domu. Płytki mozaikowe są również łatwe w pielęgnacji, ponieważ błyszczące powierzchnie są gładkie. Delikatna mozaika szklana przekonuje stylem wiejskiej rezydencji i designerskimi meblami wykonanymi z metalu, dzięki czemu te mozaiki stanowią idealną podstawę w pomieszczeniu.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.