Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Trend-Vi Szkło Metropolis Bronzyt


Format: Złożony Jedna Paczka: 0,89m² Kolor: Braz, Brązowy Material: Szkło Obszary Zastosowania: Kąpiel, Nadaje Się do Mokrych Obszarów, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Prysznic Specjalność: Do 75% z przetworzonego szkła odpadowego, 100% Cięcie Ręczne Kostka: Zmienna Powierzchnia: Błyszczący, Strukturalny Płytki / Mata: 28,8x30,8cm Mata: 0,089m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Mrozoodporna Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika

1 693,03 zł* na Paczkę

Treść: 0.89 Metry kwadratowe (1 902,28 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TI22445

W magazynie

Czas dostawy 4-5 Tygodnie

Fliesenserie:
Produkt Liczba
Pakiet(y)
0.89
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Jeśli również cenisz indywidualny styl, wysokiej jakości materiał i modny wygląd urządzając salon, powinieneś zapoznać się z mozaiką szklaną Metropolis w kolorze Bronzite. Ta szklana mozaika jest produkowana przez znanego i renomowanego włoskiego producenta ceramiki szklanej, firmę Trend-Vi. Podłogi, które zostały wyposażone w mozaikę szklaną mają szczególnie elegancki wygląd, ale są równie łatwe w pielęgnacji i sprężyste jak inne podłogi z płytek.Mozaika dostępna jest w postaci sztyftów o grubości 4 mm, format maty to 30,8x28. 8cm.

Mozaiki szklane są nie tylko niezwykle atrakcyjne dzięki swojej gładkiej powierzchni, ale są również szczególnie przyjazne dla środowiska, ponieważ są wykonane w 75% ze szkła pochodzącego z recyklingu. Do zaprojektowania pomieszczenia można użyć mozaiki w jednym kolorze, aby stworzyć wrażenie przestronności. Szczególnie indywidualne podłogi z płytek powstają, gdy mozaiki w różnych kolorach są układane we wzory. Jako eleganckie przejście między podłogą a ścianą, listwy przypodłogowe w dopasowanej kolorystyce mogą podkreślić efekt płytek. Podłogi z mozaiki szklanej są odpowiednie dla alergików, ponieważ są łatwe w utrzymaniu. Właściciele zwierząt doceniają również dobre właściwości pielęgnacyjne mozaiki szklanej. Dzięki mozaikom z serii Metropolis firmy Trend-Vi przestrzenie mieszkalne zyskują włoski styl i nieporównywalnie domową atmosferę.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.