Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Wolga Kwarcyt Aluminium Mix


Kolor: Szary, Srebrny, Biały Material: Kamien Naturalny, Aluminium, Kwarcyt, Metal Kostka: 8x198mm, 15x98mm, 23x98mm, 8x98mm Powierzchnia: Szczotkowane, Matowy, Strukturalny Płytki / Mata: 31x30cm Mata: 0,093m² Grubość: 8mm Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Format: Złożony Obszary Zastosowania: Kąpiel, Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Szerokość Spoiny: 3mm Waga: 1,19 kg Ilość: 1
Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

60,19 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (647,20 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33662

W magazynie

Czas dostawy 4-6 Dni

Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej


Mozaiki Volga Quarzit Aluminium Mix przekonują swoim rodzajem produktu jako bardzo ciekawa płytka ścienna do wielu przestrzeni w salonie. Ta mozaika jest produktem wykonanym z bardzo wysokiej jakości kamienia kwarcytowego, a ta płytka ścienna jest bardzo dobrze wymieszana w kolorach białym, szarym i srebrnym. Format jest zmienny, dzięki czemu wiele obszarów można wykorzystać w bardzo elastyczny sposób. Wysokiej jakości powierzchnia tych kamieni i aluminium jest matowa, a jednocześnie ma mieszaną strukturę. Te płytki mozaikowe nie nadają się do pomieszczeń mokrych i dlatego nadają się tylko do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych.

Ten produkt z matową i strukturalną powierzchnią, która nigdy nie okazuje się nudny, jest bardzo zmienny, ponieważ wszystkie elementy mogą być przetwarzane bardzo indywidualnie. Do tych mozaik dodaje się aluminium w postaci pasków, a mieszanka kwarcytu wynika z gustu klienta. To z pewnością stworzy mozaikę z tych płytek, które mają bardzo wysoką jakość i niepowtarzalny wygląd. To sprawia, że ten produkt jest fascynujący i oferuje bardzo dobrą unikalną propozycję sprzedaży. Odważna mieszanka metalu i bardzo naturalnego produktu jest również godna uwagi, ponieważ zastosowany tutaj kwarcyt ma również autentyczną strukturę jako mozaika.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Masz pytanie dotyczące produktu?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas cenne.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.