Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Wygląd Drewna Metal Samoprzylepny Morelia Combi


Format: Kwadratowy, Prostokątny Kolor: Szary, Brązowy, Beżowy Material: Aluminium, Metal Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Optyka: Wygląd Drewna Kostka: 25x50mm, 23x25mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Mata: 0,093m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 0,39 kg Ilość: 1

38,54 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (414,41 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33930

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Format płytki: Combi
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Mozaiki imitujące drewno mają matową powierzchnię. Mocowanie płytek ściennych jest bardzo proste, ponieważ posiadają od spodu warstwę samoprzylepną. Własne kleje lub inne materiały nie są więc konieczne. Płytki wykonane są z metalu o grubości 4 mm imitującego drewno. Metal jest wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Tradycyjne płytki mozaikowe nie mają żadnej wady.

Mata z różnymi mozaikami ma wymiary 28 na 29 centymetrów i ma 0,081 metra kwadratowego. W zależności od gustu do wyboru są dwa różne warianty tych mozaik.

Płytki w kształcie sześciokąta są dostępne w kolorze brązowym i beżowym i idealnie nadają się do użytku wewnątrz pomieszczeń lub jako płytki ścienne. Płytki nie nadają się jednak do pomieszczeń wilgotnych. Drugi wariant to mozaiki w kształcie prostokąta. Brązowo-beżowe, samoprzylepne płytki wykonane są z metalu i są bardzo wytrzymałe. Wymiar maty dla tych płytek to 30,5 centymetra na 30,5 centymetra i ma 0,093 metra kwadratowego. Pojedynczy kawałek mozaiki ma wymiary 23 na 50 mm. Ten rodzaj płytek nadaje się również szczególnie do użytku w pomieszczeniach.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.