Przejdź do głównej zawartości

Mozaika Wygląd Drewna Metal Samoprzylepny Reynosa Brązowy


Format: Kwadratowy Kolor: Brązowy Material: Aluminium, Metal Obszary Zastosowania: Kuchnia, Obszar Wewnętrzny, Salon, Nie Nadaje Się do Mokrych Obszarów Optyka: Wygląd Drewna Kostka: 50x50mm Powierzchnia: Matowy Płytki / Mata: 30,5x30,5cm Mata: 0,093m² Grubość: 4mm Charakterystyka: Samoprzylepny Rodzaj Produktu: Płytki Ścienne, Mozaika Waga: 0,39 kg Ilość: 1

38,54 zł* na Arkusz

Treść: 0.093 Metry kwadratowe (414,41 zł* / 1 m²)
Numer produktu: TM33926

W magazynie

Czas dostawy 4-6 dni roboczych

Kolor: Brązowy
Produkt Liczba
Mata/Maty
0.093
Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Wybierz środowisko użytkowania, aby uzyskać zalecane materiały

**Zalecamy zamówienie 1-2 mat więcej

Brązowe mozaiki Reynosa o wyglądzie matowego drewna są samoprzylepne i można je przymocować do ściany bez dodatkowego materiału. Mocowanie płytek jest bardzo łatwe, ponieważ mają od spodu warstwę samoprzylepną. Oznacza to, że nie trzeba mieszać dodatkowego kleju. Płytki mają grubość 4 mm i są bardzo wytrzymałe. Metal imitujący drewno jest łatwy w utrzymaniu.

Poszczególne kamienie mozaiki są kwadratowe i mają wymiary 50 na 50 mm. Cała mata mozaikowa to 0,093 m2. Te mozaiki są dostępne w kolorach szarym i brązowym do wyboru. Mata o wymiarach 30,5 na 30,5 cm jest idealna na powierzchnie ścienne. Ten rodzaj samoprzylepnej mozaiki tworzy dobry klimat w pomieszczeniu i jest idealna do użytku w pomieszczeniach. Te płytki ścienne niekoniecznie nadają się do stosowania na zewnątrz lub do pomieszczeń mokrych.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Pytania i Odpowiedzi (0)


Chcesz zadać pytanie o produkt?

Jesteśmy tu, aby pomóc! Twoje pytania są dla nas wartościowe.

Ze względu na różną kalibrację kolorów monitorów na komputerze mogą występować odchylenia kolorów. Ekspozycja zdjęć produktów ma również wpływ na wyświetlaną kolorystykę. Należy jednak pamiętać, że nieznacznie zmieniliśmy kolor bardzo białych lub jasnych płytek, aby lepiej je odzwierciedlić.

Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Informacje o próbkach:
Próbki mozaikidostarczane są w rozmiarze ok. 10x10cm, Próbki płyteksą wycinane z określonej płytki w rozmiarze max. 30x60cm i są wyłączone z wymiany/zwrotu

Wskazówka:
Każda płytka i każda mozaika mają inne wymagania dotyczące przycinania, układania i obróbki ze względu na indywidualne właściwości materiału i warunki użytkowania. Poproś lokalnego eksperta o prawidłowe i bezpieczne ułożenie mozaiki lub płytek. Nie ponosimy odpowiedzialności za niefachowe użytkowanie i wadliwe wykonanie materiałów konstrukcyjnych.